عمل جراحی لیفت بازو یا براکیوپلاستی یک از عمل های زیبایی است که برای از بین بردن افتادگی بازو و رفع چین و چروک بازوها مورد استفاده قرار می گیرد. روش ها بسیاری امروزه برای رفع شل شدگی بازو وجود دارد. یکی از بهترین روش هایی که جراحان پلاستیک و دکتران زیبایی برای این کار پیشنهاد می کنند لیفت بازو است. مشاورین مجله دکتر زیبایی اطلاعاتی کامل در مورد این جراحی در اختیار شما قرار می دهند؛ در ادامه ی مطلب باما همراه باشید.

 

بیشتر اشخاصی که به دکتر زیبایی مراجعه میکنند می گویند که: بازویشان اندازه هر لباسی نمی شود و خرید لباس مناسب برایشان دشوار است. عده ای میگویند که: نمیتوانند که در هر جمعی با بازوهای نازیبا حضور پیدا کنند و این نکته باعث شرم آنها میشود. دکتر زیبایی به آن ها عمل لیفت بازو یا به زبان علمی (براکیوپلاستی) را پیشنهاد می دهند.

 

چه کسانی کاندید مناسبی برای عمل لیفت بازو هستند

طبق معمول افرادی که با رژیم های سنگین لاغر شدند یا وزن زیادی کم کردند برای عمل Arm Lift مناسب اند. زیرا با کاهش وزن شدید افراد چاق دچار افتادگی پوست در ناحیه بازو هم می شوند. یا افرادی که به طور معمول در کهنسالی بافت های مستحکم پوست از بین می روند و دچار افتادگی و شلی پوست میشوند. در چنین شرایطی دکتران متخصص جراحی پلاستیک و زیبایی عمل لیفت را پیشنهاد می دهند.

 

دوران نقاهت زیبایی لیفت بازو

دوران نقاهت عمل زیبایی بازو تقریبا ۲ هفته است آن هم بستگی به شرایط بیمار دارد. در طول این دوره باید فعالیت های سبک انجام داده شود، فعالیت هایی مانند کتاب خواندن، موسیقی و تماشای تلویزیون و غیره. از فعالیت های سنگین مانند ورزش کردن ویا فعالیت های سنگین تا مدت ۴ هفته خودداری کنید. تا ۲ هفته پس از عمل زیبایی بازو لمس کردن بازو ها ممکن است سخت باشد و شما احساس سوزش و درد داشته باشید.

در دوران نقاهت ممکن است دو بازوی شما با پانسان و مواد ضد عفونی بسته شود. بازوی شما محکم بسته می شود تا تورم های ناشی از عمل کاهش یابند و پوست شما ظاهر بهتری پس از عمل به خود بگیرد.

همچنین در دوران نقاهت شما دستورالعمل از سوی پزشک برای شما تجویز می شود که بایستی به آن ها توجه شود.

زیبایی بازوها با عمل لیفت بازو

بازو ,زیبایی ,عمل ,های ,لیفت ,پوست ,لیفت بازو ,عمل لیفت ,دوران نقاهت ,از عمل ,فعالیت های

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
تبلیغات پیامکی دل نوشته ها هَمون دانلود آهنگ رپ و هیپ هاپ عطر دونی ماندگار Whatever it takes. دنیای من فواید و مضرات قهوه تازه های صنعت ساختمان